UITSLAGEN MINIKEURING 2007.

Uitslag rubriek 1             Veulens

Rubriek gesponsord door:
Groenrijk, Kees van Leijsen Oosterhout 
4          ALLURE V.D. WITSIE
eig:      M. en B. d. Jong Molenschot
2          ANNABEL VAN DE MEIJSBERG
eig:      Fam. v. Raak Bavel
6          ABBA V. BERJA
eig:      B. Plender DonkerbroekOordeel Jury:
Kopnummer : goed typisch veulen, mooi front
2: goed typisch veulen
3: voldoende beweging

Uitslag rubriek 2             Veulens                         
15        AISLINN OF DREAM FIELDS
eig:      W. Zirschky Zuidoostbeemster
10        ADIOS V. DENNEHOVE
eig:      G.J. Geenen Appeltern
11        ARON V.D. APPELGAARD
eig:      P.M. v. Gruythuysen Megen
9          ANKE V. BERJA
eig:      B. Plender Donkerbroek
14        ALISHA VAN 'T EIND
eig:      K. Arts Berghem
13        ANGELA V.D. DELTAHOF
eig:      P. v. Griensven Oss

Uitslag rubriek 3             Veulens  
Rubriek gesponsord door:
Stal uit de Woest, C.M. Meeuwesen Chaam
22        ALCATRAZ OF SPORTVIEW
eig:      M.T.G. Broens Overasselt
19        ALIKE BREVET V.D. BUXUSHOF
eig:      Mw. A. Coolen-Klomp Mierlo
17        AFFICHE VAN STAL VOLMOED
  eig:    H. Welling Alverna
20        ANOUK VAN DE RAKKERTJES
eig:      Comb. Godefroy Raamsdonksveer
23        AIMEE V.D. GEMARISAHOF
eig:      G.P. v.d. Cruijsen Venhorst
21        ANNEBEL V.D. VLIJMD
eig:      J. v. Linder Nuland
Oordeel Jury:
Goedsoortig kopnummer, vlot en correct op de been.

Uitslag rubriek 4             Veulens 
Rubriek gesponsord door:
Stal v.’t Veld, G. v. Wiechen Zeeland           
31        ARLETTE V.D. WITSIE
eig:      M. en B. d. Jong Molenschot
29        ABSOLUTELY FABULOUS V.ST. HAARSTEEG
eig:      F. en M. Geven Haarsteeg
32        ARMADA VAN LINQUENDA
eig:      C. v.d. Vegt Brakel
30        AVENA  V.D. BUXUSHOF
eig:      Mw. A. Coolen-Klomp Mierlo
25        ABELTJE VAN STAL ZEGWAARD
eig:      Stal Zegwaard Bavel
27        ANNA V.D. APPELGAARD
eig:      P.M. v. Gruythuysen Megen
28        AMOR V.D. RAKKERTJES
eig:      Comb. Godefroy Raamsdonksveer
26        ANEMONE VAN STAL DELLEWINNE
eig:      A.M. Viveen Delwijnen
Oordeel Jury:Goede kopnummers-> de eerste drie ontlopen elkaar niet veel. Goede, vlotte beweging.Kopnummer goed ontwikkeld veulen, fraai front, draf extra

Uitslag rubriek 5             Enters
37        XOPHIA OF SPORTVIEW
eig:      M.A. Sweere Son
33        YOUMEJIN VAN NUWELANT
eig:      Danielle v. Nuland De Mortel
40        YDEKE V.D. GROENKAMP
eig:      R.M. Haverkamp-Groen Epe
41        ZILVANA-LADY-ONE V.D. ZWALUWHOF
eig:      Frank Kempkens Huissen
38        XAMORA VAN 'T TERP
eig:      G. Dijkhof Brakel
34        ZALINA V. KLEIN ENGELLAND
eig:      D.J. Bongers Dalfsen
39        ZONNETJE VAN VELDZICHT
eig:      A. Dibbits Horssen
35        ZOEY V.D. BEEKBERGHOEVE
eig:      J.v.d. Beek Putten
36        ZELIA V.D. ODRADA
eig:      J.W. Steenbekkers Alem
Oordeel Jury: Wisselende groep.
Kopnummer: mooi gelijnde enter, jeugduitstraling, vlot en correct in stap en draf.

Rubriek gesponsord door:
Stal Ankeveen, J. Bausch Ankeveen
43        ZENZATION ROYAL V.D. TOOM
eig:      Frank en Henrie Steijvers Budel
45        YOGITA V.STAL HAARSTEEG
eig:      F. en M. Geven Haarsteeg
46        XAMBA V. STAL SINT ANNEKE
eig:      M. en B. d. Jong Molenschot

48        YELLOW ROSE V. SPUITJESDOM
eig:      J. Bausch Ankeveen
42        XANTELLA V. ZORG EN GENOT
eig:      M.A. Sweere Son
47        YESTERDAY OF RIVERDANCE
eig:      Willeke Termeer Nieuwaal
44        ZABI VAN LINQUENDA
eig:      C. v.d. Vegt Brakel
50        YASMIENE V.STAL DE HESTERT
eig:      A. Schut Varsselder
Oordeel Jury:
Kopnr: zeer fraai enter, extra front, voldoende vlot in stap en draf

Uitslag rubriek 7             Enters
Rubriek gesponsord door:
Stal Ankeveen, J. Bausch Ankeveen       
57        YESTERDAY V.ST. ANKEVEEN
eig:      J. Bausch Ankeveen
55        ZOLADY-DREAM V.D. ZWALUWHOF
eig:      Frank Kempkens Huissen
59        YDILLE LOU-LOU V.D. BIEZENBEEMD
eig:      Mw. W. Henraat Oosterhout
56        ZELMA V. KLEIN ENGELLAND
eig:      D.J. Bongers Dalfsen
51        ZAZIE V.D. HOLLESTRAAT
eig:      Th. Kuijpers Someren
54        YASMIJN-J VAN SPHAGNUM
eig:      L. v.d. Eijnden Grientsveen
53        ZAHRA V.D. KRONENBERG
eig:      Th. Herraets Kronenberg
58        ZENNY VAN DE VAN RENSHOEVE
eig:      M.W.B.H. van Rens Tienray
Oordeel Jury: Expressieve enter, voldoende correct in beweging.

Uitslag rubriek 8             Enters
Rubriek gesponsord door:
Stal Vrankenhof, B. Vranken Weert                 
68        YSABELLE OF THE BLUE STABLE
eig:      Comb. de Blaauw-Geerdink Hoge Hexel
61        YUM-YUM V.D. TOOM
eig:      Frank en Henrie Steijvers Budel
66        YET BLACK SATIN V.D. COLORSTABLE
eig:      F. en M. Geven Haarsteeg
64        YELLOW V.D. APPELGAARD
eig:      J.J.F. Ouwens Megen
62        YASMIN OF RIVERDANCE
eig:      Ilse Termeer Nieuwaal
63        YVET VAN VRANKENHOF
eig:      B. Vranken Weert
65        XENNA V. STAL FORTUNA
eig:      F. Coolen Oss
60        YELLOW STAR OF ROCK STABLE
eig:      P.C.J.J. Peters Gendt
67        ZOLLY VAN DE VAN RENSHOEVE
eig:      M.W.B.H. van Rens Tienray
Oordeel Jury:
Kopnummer fraai gelijnd, best van soort, vlot in beweging.

Uitslag rubriek 9             Enters
74        ZIFRA V.D. RAVEN
eig:      W. Adams Bennekom
71        ZINNY V.D. BREDEWEG
eig:      A.A. Willems Bergharen
77        ZELINKA VAN 'T TERP
eig:      G. Dijkhof Brakel
70        ZERINA V.D. GEMARISAHOF
eig:      G.P. v.d. Cruijsen Venhorst
76        XARELLA OF SPORTVIEW
eig:      P.C.J.J. Peters Gendt
72        ZIAUZZI OF THE BLUE STABLE
eig:      Comb. de Blaauw-Geerdink Hoge Hexel
73        ZOLONIE UIT DEN HOUT
eig:      B. v. Leijsen Den Hout
69        ZWAANTJE V.D. APPELGAARD
eig:      J.J.F. Ouwens Megen
Oordeel Jury: kopnr: goed van type, beenwerk goed van zwaarte, stap met houding.

Uitslag rubriek 10            Enters
Rubriek gesponsord door:
Groenrijk, Kees v. Leijsen Oosterhout
81        XADYRA OF SPORTVIEW
eig:      M.T.G. Broens Overasselt
84        ZAVANYA VAN STAL ZEGWAARD
eig:      Mw. I. v. Erp Berghem
79        X-MHRIJE V.D. VUURBAAK
eig:      F.C. Mus Amstelveen
78        YVIE UIT DEN HOUT
eig:      B. v. Leijsen Den Hout
85        YFKE VAN STAL WOLFSPLEIN
eig:      Comb. Steyvers / Wolters Liessel
83        YACINTHA OF THE BLUE STABLE
eig:      Comb. de Blaauw-Geerdink Hoge Hexel
82        ZONNELA V.D. BEEKBERGHOEVE
eig:      J. v.d. Beek Putten
80        YASMIENEKE V.H. HOOGEIND
eig:      G.P. v.d. Cruijsen Venhorst
Oordeel Jury: kopnr: jeugdige enter met fraai front, vlotte, rustige stap, draf goed.

Uitslag rubriek 11            Twenters 
86        WILLEKE VAN DE PARKANT
eig:      E. Termeer Nieuwaal
92        WICKY V.D. BREDEWEG
eig:      A.A. Willems Bergharen
93        WALSKE VAN VELDZICHT
eig:      A. Dibbits Horssen
94        WOLD CLASS V.D. TOOM
eig:      Frank en Henrie Steijvers Budel
89        WINETTA V. STAL HÔGH SCHAIJK
eig:      H. Albers Schaijk
91        WENDY VAN DE VAN RENSHOEVE
eig:      M.W.B.H. van Rens Tienray
88        WIESKE VAN KRISANNE
eig:      Kind. Megens Berghem
Oordeel Jury:
Kopnr: goed van type, fraai hoofd, mist bespiering in de broek, vlotte stap

Uitslag rubriek 12            Twenters
Rubriek gesponsord door:
Stal v.’t Veld, G. v. Wiechen Zeeland
96        WONDER GIRL V.D. WITSIE
eig:      M. en B. d. Jong Molenschot
97        WISHFULL OF SPORTVIEW
eig:      Karin Langemaat Maasbommel
95        WIEPKE V.D. STEENENTAFEL
eig:      Mw. A. Coolen-Klomp Mierlo
99        WENDY VAN DE RAKKERTJES
eig:      Mw. I. v. Erp Berghem
102      WILONA V.'T VELD
eig:      H.S. v.Wiechen Zeeland
103      WILD BLOSSOM OF THE BLUE STABLE
eig:      Comb. de Blaauw-Geerdink Hoge Hexel
100      WILMA V.STAL DE HESTERT
eig:      A. Schut Varsselder
98        WENDY V. STAL VINKERTE
eig:      M. Dings Weert
101      WIZZY V.D. ODRADA
eig:      J.W. Steenbekkers Alem
Oordeel Jury:
Kopnr: goed van type met voldoende vlotte en correcte bewegingen. Verder geen uitschieters in deze rubriek

Uitslag rubriek 13            Twenters
Rubriek gesponsord door:
Stal Lammishet, C. Lambregts Zevenbergschenhoek   
105      WHISKEY OF SPORTVIEW
eig:      M.T.G. Broens Overasselt
112      WISABELLA OF THE BLUE STABLE kroon
eig:      Comb. de Blaauw-Geerdink Hoge Hexel
110      WILMA LOU-LOU V.D.BIEZENBEEMD
eig:      Mw. W. Henraat Oosterhout
111      WHAT ABOUT ADAM VAN NUWELANT
eig:      Danielle v. Nuland De Mortel
106      WENLOCK V.STAL HAARSTEEG
eig:      F. en M. Geven Haarsteeg
107      WILLIWAW OF RIVERDANCE
eig:      Willeke Termeer Nieuwaal
104      WENDY V. LAMMISHET
eig:      C. Lambregts Zevenbergschenhoek
109      WINNIE VAN STAL FORTUNA
eig:      Mw. I. v. Erp Berghem
Oordeel Jury: kopnr.: fraai soortige merrie vlotte stap, draf best

Uitslag rubriek 14            Twenters   
113      WISTERIA V.D. BUXUSHOF
eig:      Mw. A. Coolen-Klomp Mierlo
122      WINNICA V. KLEIN ENGELLAND
eig:      D.J. Bongers Dalfsen
119      WENDY V.D. HEIKANT
eig:      Frank en Henrie Steijvers Budel
118      WIETSKE V.D. RAKKERTJES
eig:      Comb. Godefroy Raamsdonksveer
116      WHOOPI VAN DE EIKENHORST
eig:      Sandra Sengers Alverna
120      WIETEKE V.'T MINIHOEFKE
eig:      J. Poppelaars Oosterhout
121      WHITNEY OF THE BLUE STABLE
eig:      Comb. de Blaauw-Geerdink Hoge Hexel
114      WITTENIE VACARE
eig:      G.J. Ruis Lithoyen
117      MIDCALDER POSH SPICE
eig:      R.M. Haverkamp-Groen Epe

Uitslag rubriek 15
Merries drie jaar
Rubriek gesponsord door:
Stal Lammishet, C. Lambregts Zevenbergschenhoek  
124      UBA V. BERJA
eig:      B. Plender Donkerbroek
127      VICKY V. LAMMISHET
eig:      C. Lambregts Zevenbergschenhoek
123      VLINDER VAN BANGAERDE
eig:      J. v.d. Beek Putten
129      VALESKA V.'T MINIHOEFKE
eig:      G.T. Alofs Bemmel
125      VANACHA VAN 'T TERP
eig:      G. Dijkhof Brakel
126      VERA VAN VRANKENHOF
eig:      B. Vranken Weert
Oordeel Jury: kopnummer goed van type, aansprekende voorhand, correct en voldoende vlot.

Uitslag rubriek 16            Merries drie jaar
132      VIOLET V. STAL HÔGH SCHAIJK
eig:      H. Albers Schaijk
134      VIADERA V.STAL HAARSTEEG
eig:      F. en M. Geven Haarsteeg
131      VICKY V.D. ZWARTENHOF
eig:      M.G.W. Hoefnagel Haren
133      VICKY V.STAL HEYRO
eig:      W. v.d. Heijden Oss
130      VINCA MINOR V.D. APPELGAARD
eig:      Karin Langemaat Maasbommel
Oordeel Jury:
Kopnummer: type goed, fraai toilet, voldoende vlot in beweging

Uitslag rubriek 17           Merries vier t/m acht jaar Rubriek gesponsord door:
Stal de Heul, G.v.d. Bovenkamp Maasbommel
140      ROYAL LADY V. STAL VOLMOED
eig:      H. Welling Alverna
136      TILLY V.D. RAKKERTJES
eig:      Comb. Godefroy Raamsdonksveer
139      SANNE V.D. HOLLESTRAAT
eig:      Frank en Henrie Steijvers Budel
138      SULEIKA VAN 'T EIND
eig:      K. Arts Berghem
Oordeel Jury: kopnummer: ras en type, extra fraai front, in beweging veel houding

Uitslag rubriek 18          Merries vier t/m acht jaar Rubriek gesponsord door:
Stal Dellewinne, A.M. Viveen Delwijnen
148      ROCCOCO VAN NUWELANT Kr.
eig:      Danielle v. Nuland De Mortel
150      PAULINE V. BOLBERGIA
eig:      F. en M. Geven Haarsteeg
143      TEFFENEY PRINCESS V.D. TOOM
eig:      Th. Herraets Kronenberg
147      SYMPHONIE VAN DE PARKANT
eig:      A.M. Viveen Delwijnen
144      TALITHA V.D. DELTAHOF
eig:      P. v. Griensven Oss
146      TOOSKE V.D. APPELGAARD
eig:      P.M. v. Gruythuysen Megen

Oordeel Jury: kopnummer: echte shet met vlotte stap en draf.

Uitslag rubriek 19          Merries vier t/m acht jaar Rubriek gesponsord door:
Groenrijk, Kees v. Leijsen Oosterhout.
152      THEA V.D. GATHE
eig:      M. en B. d. Jong Molenschot
155      PENNY LANE OF THE MINIFARM
eig:      G.J. Geenen Appeltern
157      PARLINGTON MOLLY
eig:      E. Termeer Nieuwaal
154      RETONJA V.D. GEMARISAHOF
eig:      G.P. v.d. Cruijsen Venhorst
153      SCARLETT V.D. RHEEHOF
eig:      B. Plender Donkerbroek
156      OLIJFJE V.D. APPELGAARD
eig:      P.M. v. Gruythuysen Megen.
Oordeel Jury: kopnummer: goed typische merrie, in draf fraaie houding.

Uitslag rubriek 20           Merries vier t/m acht jaar
163      PACELLE V.STAL FORTUNA Kr.
eig:      F. en M. Geven Haarsteeg
164      OLIVETTE V. STAL BRAMMELO Kr.
eig:      M. en B. d. Jong Molenschot
161      PAUWEKE VAN STAL DIJKZICHT Kr.
eig:      C. v.d. Vegt Brakel
165      OURISIA V.D. BUXUSHOF Kr.
eig:      Mw. A. Coolen-Klomp Mierlo
158      SANDRA V.D VLIJMD
eig:      J. v. Linder Nuland
159      ROSALY VAN DE VAN RENSHOEVE
eig:      M.W.B.H. van Rens Tienray
160      ROSIE VAN 'T GROENLAND
eig:      Stal Zegwaard Bavel
Oordeel Jury:
Kopnummer:  een opvallende merrie, die zich extra weet te presenteren

Uitslag rubriek 21             Merries negen t/m elf Rubriek gesponsord door:
Stal Ankeveen, J. Bausch Ankeveen
170      MARCHA V. STAL FORTUNA Kr.
eig:      R.M. Haverkamp-Groen Epe
171      LADY V. 'T WIEL Kr.
eig:      Mw. A. Coolen-Klomp Mierlo
167      MYKE V.D. RAKKERTJES
eig:      Comb. Godefroy Raamsdonksveer
169      MADONNA V.D. MEIJSBERG Kr.
eig:      Fam. v. Raak Bavel
172      LIEKE V. CASTENRAY
eig:      M.G.W. Hoefnagel Haren
Oordeel Jury:
Kopnummer: complete merrie met actieve stap

Uitslag BESTE VOORBRENGER
ROMANA WOLTERS 

Uitslag rubriek 23
BESTE BONTE MINI
57
        YESTERDAY V.ST. ANKEVEEN
eig:      J. Bausch Ankeveen

Uitslag rubriek 24
VEULENKAMPIOEN
31        ARLETTE V.D. WITSIE
eig:      M. en B. d. Jong Molenschot

RESERVE VEULENKAMPIOEN
15
        AISLINN OF DREAM FIELDS
eig:      W. Zirschky Zuidoostbeemster

Uitslag rubriek 25
KAMPIOEN ENTER
57
        YESTERDAY V.ST. ANKEVEEN
eig:      J. Bausch Ankeveen

RESERVE KAMPIOEN ENTER
43
        ZENZATION ROYAL V.D. TOOM
eig:      Frank en Henrie Steijvers Budel

Uitslag rubriek 26
KAMPIOEN TWENTER
105
      WHISKEY OF SPORTVIEW
eig:      M.T.G. Broens Overasselt

RESERVE KAMPIOEN TWENTER
113
      WISTERIA V.D. BUXUSHOF
eig:      Mw. A. Coolen-Klomp Mierlo

Uitslag rubriek 27
KAMPIOEN DRIE JAAR EN OUDER
163
      PACELLE V.STAL FORTUNA Kr.
eig:      F. en M. Geven Haarsteeg 

RESERVE KAMPIOEN DRIE JAAR EN OUDER
140
      ROYAL LADY V. STAL VOLMOED
eig:      H. Welling Alverna

Uitslag rubriek 28
DAGKAMPIOEN
WHISKEY OF SPORTVIEW
eig:      M.T.G. Broens Overasselt