Hengstenkeuring 2006


 

Zaterdag 7 januari 2006

Rubriek 14
1ste premie
347.ORNAAT V.D.AANVANGSWEG.
344.OBELIX V.D. HOLLESTRAAT
342.KERSWELL CLOUD
2de premie
341.PROFFESOR-R V.D.GATHE
339. REVILLE V.’T HEIDEPARK
340.PRINCE V.D. WOUWBAAN
345. OLIVIER V.STAL LAGEVOORT
346. OLYMPIC V.STAL ‘T HURKSKE
343. MORJOY NICKEL

Rubriek 15
1ste premie
348. RAOUL V.STAL OLYHOF
352. ROCCO V.STAL POLDERZICHT
350. REX V.D.RENDERKLIPPEN
356. PICASSO V.’T HEIDEPARK
2de premie
353. RODNEY V. VRIES
354. PAUL V.D. MENGER
349. REDONDO V.STAL BRAMMELO
351. RICHARD V.D. KLEINE STEEG
355. PHIN PHIN V.’T. GRENSDORPKE
357. PIKE V.D. ZANDKAMP

Rubriek 16
1ste premie
359. RASCAL-H V.D. WECHTERHOLT
360. PAUL V.D. HEUL
361. PIM V.H. MELKVONDER

Rubriek 17
1ste premie
371.PROMOTIE V.KASTANJEHOF
369.PERIGUEUX V.ISALA
366. RIVALDO V.D. VIERSPRONG
365. REYERT V.D. SHETLANDHOEVE
370. POLASKY V. GELRE
367.ROSSI V.D.VELDHOEVE
364. REX V. FLORISLAND
2de premie
368.PAULUS V. REIJSENBROEK
363. RAMIRO V.D. VELDHOEVE

Rubriek 18
1ste premie
376. NANKO L.H.
381. NOBEL V.’T HOGEVELD
382. NOW OR NEVER V.STAL ANKEVEEN
373. O’REGEN V.D. KLEINE TIP
2de premie
372. OMAR V.D. LAGE HAAR
379. NICKY V.D. KOUDHOORN
380. NISAN V.D. GATHE

Rubriek 19
1ste premie
388. ORLANDO V.D. HONDERDMORGEN
387. ONIEL L.H.
384. OBIKO V.D. BLOEMHOF
385. OCTAAF V.D. ROMER
389. ORLANDO V.D. VOSSENJACHT
2de premie
383. STJERNENS HIGH-LIGHT
386. OMAR L.H.
390. OTTO V. CALVEEN

Rubriek 20
1ste premie
396. OVIDE V. LIEROP
391. OLIVIER V.D. AMSTELHOF
394. ORIENT V.D. AMSTELHOF
393.ONYX V. BITTERSCHOTEN
392. O-NE V.D. HEUVELSHOF
2de premie
395. OTTO V. VENRAY
3de premie
398. NO PROBLEM T.D

Rubriek 21
1ste premie
400. MANOLITO V.H. MALLEWEGJE
402. BINGO OF CATCHPUDDLE
403.LARROS V.STAL DE NOORDERKEMPEN
401. MENTHE V.H. KEIZERTJE
2de premie
399. NEW HOPE V. STAL ANKEVEEN

Rubriek 22
1ste premie
406.LARSTO V.D.BERKENHOEVE
407. LIOYD V.STAL DE VELDMAAT
408. LYTHWOOD SHAMROCK
2de premie
405. SHAMBLES LITTLE ALDANINITI
409. JASPER V.D. OLDE MATEN

Rubriek 23
1ste premie
413. MENNO V.D. HORSTINKSTEEG
412. MARTIJN V.H. WALD
414. LECTOR V.D. HALVE MAAN
2de premie
416. KARDO V.D. KWEEKLUST
415. LUCKY BOY V. HOEVE EELWERD
3de premie
411. NERIUM V.STAL THUREDRECHT

Rubriek 24
1ste premie
418. MANOLITO V.D. VELDHOEVE
420. KEES V.D. REIJENSBROEK
417. MALLE V.D. ZUUDKAMP
419. LIGHT V.D. BLOEMHOF

Rubriek 25
1ste premie
423.IVO V.D. LINDENHOF
422. ALMNAS GOOD LUCK
2de premie
421. TAWNA SMART ALEC
424. JUMPY V.D. BLIKHALM
425. JOSH ‘O HARA V.STAL BRAMMELO

Rubriek 26
KAMPIOEN ENKELSPAN DEKHENGSTEN
504. IDOOL V.D.SLEUTEL

Rubriek 27
OUD KAMPIOENEN op catalogus volgorde allen een 1ste premie
426. HAIROS V.STAL FORTUNA
427. GELDER V.ZUYLICHEM
428. NAPOLEON V.D. KORTENHOF
429. NELANTINES V.D. GROOTE WOERD
434. PERFECT OF SPORTVIEW

Plaatsing en primering hengsten nieuwe jaargang
Rubriek 29 +30
1ste premie
36. TORNADO V.D.BREDEWEG
44.SERBINO V.H. DURFSLAND
2. THE ONE AND ONLY OF DUKE STABLE
2de premie
53.SHAKIRA V.D. BUSKE
20. TORSO V.D. MARIEHOEVE
7. THORGAL OF SPORTVIEW
9. TEMPRAMENT V.WEGDAM
58. BIRCHWOOD SANDSTORM
23.TESSAROSA II V.D.UILECOTENWEG
3de premie
16. TOBIAS TOY V.D.HEIDEHOEVE

Stamboekhengst op catalogus volgorde
10. OLDAPOORT CHESTER
24. TORNADO V.D. RAKKERTJES
26. TARZAN V.D.MOLEN HOEVE
38. TOMAHAWK V. STAL BUCK’SHOEVE
45. SKYE OF RIVERDANCE
61. GOTT JESTHER
63. EVERLANDS DRUM MAJOR
64. CASINO VOM ELLERNBROOK

Rubriek 31+32
1ste premie
68.THEUNIS V.D. BOSRAND
102.TELSTAR V.D. TOOM
106.THEO V.STAL WESTERWOLDE
2de premie
60.BRIAR SMARTIE
88.TANGO V.H. RIETEN KASTEEL
3de premie
73.TIMO V.BOLBERGIA

Stamboekhengst op catalogus volgorde
55.SIR SENT CLAIRV.KAIROS
66.EDERN PRY-COPYN
72. THISTAN V.KLEIN ENGELLAND
90. THOBIAS V.’T ROERDAL
112. TIMOTHY V.D.WITSIE
120. PARLINGTON ORLANDO II

Rubriek 33+34
1ste premie
147. TRIGGER V.D.ROMER
175.SIETSE V.VRIES
137.TIGGER V.D. BOSRAND
87. TIME-OUT V.D. VIERSPRONG
166. TOPPER V.D. KORTENHOF
183.LOGBALLES KOJAK
2de premie
126. THYMO V.STAL NIEUWEMOED
149.TROTSKI V.D. PASTORIJE
138.TORNADO V.STAL ASCHBERG
100.TRANSFER V.D. MORTEL
150.TORBIJN V.RUIMZICHT
3de premie
76. TOM V. VELDHUIZEN
163.TRISTAN V. RIJSDRECHT

Stamboekhengst op catalogus volgorde
162.TYRELL V. D’N DEINSTER
435. VITARO

Rubriek 35+36
1ste premie
211.TOMBSTONE OF SHETLANE
228.STEF V.D. MULDER
226.SICO V. ‘T HOF
184.TRES BIEN V. STAL WILCAS
217. TURBO MAGIC V. KASTANJEHOF
202. TIME V.D. GARDERENSHOF
210.TRAVIS V. STAL DE LANGEWEI
213.THIJMEN V.STAL POLDERZICHT
2de premie
231.SANDRO V.STAL LANGELO
224.TANGO V.D. AMSTELHOF
195.TOBI V.H.MELKVONDER

Stamboekhengst op catalogus volgorde
191. TINUS V.H. RIETEN KASTEEL
201. TITANIC V.D. KOERBERG

BESTE HENGST NIEWE JAARGANG
211.TOMBSTONE OF SHETLANE

BESTE VIERJARIGE HENGST IN NEDERLAND GEFOKT
262. SIEGER V. VRIES

KAMPIOEN MINI MAAT 2006
278. PACIFIC V. BROMISHET

KAMPIOEN KLEINE MAAT 2006
406.LARSTO V.D.BERKENHOEVE

KAMPIOEN MIDDEN MAAT 2006
359. RASCAL-H V.D. WECHTERHOLT

KAMPIOEN GROTE MAAT 2006
211.TOMBSTONE OF SHETLANE

ALGEMEEN KAMPIOEN 2006
211.TOMBSTONE OF SHETLANE

ERE KAMPIOEN 2006
428. NAPOLEON V.D. KORTENHOF

Al de uitslagen van de hengstenkeuring zijn aangeleverd door Wim Bouwman uit Doornenburg