Uitslagen kampioenskeuringen

Beste hengst nieuwe jaargang; Sander v.d. Provicialeweg
Beste vierjarige hengst; Rutger v. d. Gathe
Kampioen mini maat 2005; Perfect of Sportview
Kampioen kleine maat 2005; Hotze v.d.Raven
Kampioen midden maat 2005; Paul v.d.Heul
Kampioen grote maat 2005; Ovide v.Lierop
Algemeen Kampioen 2005; Perfect of Sportvieuw
Ere Kampioen 2005; Nelantines v.d.Groote Woerd
Beste voorbrenger 2005; Gert Jan Jaspersen

Overige uitslagen

Uitslagen Jonge hengsten,
Mini's Premiehengsten
Nr.24 Shadow v d Biezenbeemd
41 Salsa v st de ginnekedijk
1 Spike v d Boer
51 Spanker v st Buckshoeve
49 Suprise v d Toom
56 Sammy v d Kleine nes
3 Sander v d Hoefslag
23 Spike v d Kleine nijburg
65 Maestro v st Ankeveen
37 Samson v st Zegwaard

minimaat stamboekhengsten
54 Silverstar v d Rakkertjes
25 Subliem v d Colorstable
21 Simberley v st d Tienmaatsweg

Kleine maat premie hengsten
29 Stijn v d Achterdijk
126 Richard v d kleine Steeg
92 Sire R. v d Gathe
123 Raoul v st Olyhof
50 Senna v t Witte huis
105 Solist v d Zandkamp
60 Prinche punch v d Meilinghoeve
154 Sergeat v d kleine tip

kleine maat stamboekhengsten
85 Simion v d Kelrehof
129 Roger L.H.
143 Sieger v Vries

Midden maat premiehengsten
171 Sander v d Provinciale weg
167 Skerry v Geldersoord
181 Sandokan-rose v Brouwhuis
151 Stef v Dekema
195 Stjernens high-light
170 Stef v d Baatehof

Middenmaat stamboekhengsten
139 Sunny boy v Hoeve eeelweerd
191 Rolex v d Ponderosahoeve
156 Siem v d Achterdijk

Grotemaat premiehengsten
221 Scot v d Gardenshof
196 Stanley v d Viersprong
226 Sibrand v t Hoogeland
225 Sylvester v st Munnikenland
208 Shadow v Drieoka
217 Sybren v d Kuiperij
219 Souwarov v Isala

Grotemaat stamboekhengsten
141 Sleipnir v Odoorn

Beste 3 jarige
171 Sander v d Provinciale weg

Rubriek 20

Perfect of Sportview 1e 1e
Ornaat v.d.Aanvangseg 1e 2e
Obelix v.d.Hollestraat 1e 3e
Omar v.h. Mallewegje 1e 4e
Olivier v.St.Lagevoort 1e 5e
Prince v.d.Wouwbaan 2e 6e
Pericles v.h.Wald 2e 7e

Rubriek 21 a
Pieke v.d.Bosrand 1e 1e
O'regen v.d. Kleine Tip 1e 2e
Onyx Liebas 1e 3e
Onyx of Sportvieuw 1e, 4e

Rubriek 21b.
Menno v.d.Horstingweg 1e 1e
O niel L.H. 1e 2e
Pim v.h.Melkvonder 1e 3e
Otto v.Kalveen 2e 4e
Orlando v.d.Vossenjacht 2e 5e
Pieter v.d.Zandkamp 2e 6e
Martijn v.h.Wald 2e 7e
Nerium v.St.Thuredrecht 2e 8e

Rubriek 22
Ovide v.Lierop 1e 1e
Olivier v.d.Amstelhof 1e 2e
Perigueux v.Isala 1e 3e
Polansky v.Gelre 1e 4e
Onyx v.Bitterschoten 1e 5e
Otto v.Venray 1e 6e
Plensman v.Veldzicht 1e 7e
Oriënt v.d.Amstelhof 2e 8e

Rubriek 23
Larros v.St.Noorderkempen 1e 1e
Manolito v.h.Mallewegje 1e 2e
Nander v.Kairos 1e 3e
Menthe v.h.Keizertje 1e 4e
Menno v.d.Rakkertjes 1e 5e

Rubriek 24
Naikel v.d.Witte Maat 1e 1e
Nobel v.'t Hoogveld 1e 2e
Nico v.d.Hestiahoeve 1e 3e
Norton v.d.Heuvelshof 1e 4e
Stjernes Carlos 1e 5e
Never Mind v.d.Ganzeboshoeve 2e 6e
Now or Never v.St.Ankeveen 2e 7e
Nanko L.H. 2e 8e

Rubriek 25
No Fear v.d.Römer 1e 1e
Manalito v.d.Veldhoeve 1e 2e
Lex Liebas 1e 3e
Melchior v.d.Maashoeve 1e 4e

Rubriek 26
Kalypso of Sportview 1e 1e
Justus v.Kort Ambacht 1e 2e
Ivo v.d.Lindenhof 1e 3e
Jumpy v.d.Blikhalm 2e 4e
Josh 'o hara v.St.Brammelo 2e 5e

Rubriek 27
Larsto v.d.Berkenhoeve 1e 1e
Harrald v.Wadzicht 1e 2e
Kojak van het Mallewegje 1e 3e
Kevin v.d.Rheehof 1e 3a
Jasper v.d.Olde Maten 2e 4e
Jelger v.Dekema 2e 5e
Lucky Waterbron 2e 6e

Rubriek 28
Iwan v.d.Tienmaatsweg 1e 1e
Kane of Brygarth 2e 2e
Lucky Boy v.Hoeve Eelwerd 2e 3e
Harley v.Gelderoord 2e 4e
Kardo v.d.Kweeklust 2e 5e
Lucky Boy v.d.Bosrank 2e 6e

Rubriek 29
Hubo v.Poelzicht 1e 1e
Komeet v.d.Amstelhof 1e 2e
Kennet v.'t Hof 1e 3e
Jeffry v.d.Viersprong 1e 4e
Kevin v.Bunswaard 2e 5e
Henri v.Hoeve Eelwerd 2e 6e